Nákupný košík

Potrebujete pomôcť?

Zavolajte nám

02/ 222 000 56

Po-Pia: 9:00-15:00

Vrátenie tovaru

Komnata.sk ponúka lehotu na rozmyslenie a to 14 alebo 21 dní* odo dňa doručenia. Počas tejto doby môžete výrobok skúsiť, ako by ste to urobili v kamennom obchode. Doba 14 alebo 21 dní* slúži na vyskúšanie, nie používanie! Akonáhle výrobok začnete používať, lehota sa končí.

Ponúkame tri rôzne spôsoby vrátenia tovaru.

Zákonné vrátenie tovaru pri odstúpení od zmluvy do 14 dní. Zákazník vráti tovar na vlastné náklady do 14 dní od jej doručenia, priamo na našu adresu. 

Odovzdanie zásielky na zbernom mieste: Zákazník prinesie zabalený tovar na najbližšie zberné miesto. Prepravný štítok Vám pošleme emailom. 

Vyzdvihnutie: Prepravca príde na vašu adresu a vyzdvihne balík. Táto možnosť je k dispozícii len pre objednávky s príplatkovou službu, ktorá takúto možnosť ponúka.  

Po vyplnení žiadosti o vrátenie tovaru navrhneme spôsob vrátenia podľa druhu vašej zásielky a pravidiel, ktoré sa na ňu vzťahujú. Celú sumu za tovar Vám vrátime do 14 pracovných dní od jeho doručenia k nám. (Obvykle do 5 pracovných dní.) Tovar, môžte vrátiť ak:

  • Je kompletný.
  • Je v originálnom balení a v pôvodnom stave.
*Aktuálne posktujeme 14 alebo 21 dní na vrátenie. Dobu pre vrátenie je možné zvoliť pri vytváraní objednávky od 19.4.2023. 

Reklamačný postup a Vrátenie tovaru – Komnata

Doprava zadarmo

Pre všetky objednávky uhradené vopred

Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 21 dní

Bezplatné vrátenie

Tovar môžete vrátiť na zberných miestach alebo poň prídeme

100% bezpečnosť

SSL certifikát, ochrana súkromia a zabezpečené platby