Nákupný košík

Potrebujete pomôcť?

Zavolajte nám

02/ 222 000 56

Po-Pia: 9:00-15:00

Štýlové zariadenie pre Váš domov

Milujeme krásne priestory s pekným nábytkom a vkusne zapracovanými dekoráciami.

Domov je príbehom ľudí, ktorí v ňom bývajú, farby tvoria hudbu na pozadí a nábytok je druhým prvkom príbehu. Váš nábytok nie je len kusom dreva – odráža Váš výber, osobnosť a Vašu zónu pohodlia. Chápeme, že nákup nábytku je skôr emocionálny proces, a preto Vám pomáhame prispôsobiť Váš domov od januára 2020 podľa Vašich možností a s maximálnou láskou.

Naším cieľom je poskytnúť Vám najlepšiu voľbu týkajúcu sa vkusného nábytku za prijateľné ceny. Ponúkame široký výber produktov, aby ste mali na výber tie najlepšie alternatívy. Komnata je obchod s domácim nábytkom, ktorý má širokú škálu kategórií od jedálenského nábytku, detského nábytku, nábytku do spální, kúpeľňového nábytku atď.

Ďalším miestom, kde trávite väčšinu času mimo domova, je vaša kancelária. Existuje veľa výhod dobre navrhnutej kancelárie. Zanecháva u klientov pozitívny dojem a vytvára pohodlný pracovný priestor. Povzbudzuje zamestnancov k lepším výkonom. Komnata Vám poskytne nábytok, ktorým zariadite a upravíte vaše kancelárske priestory.

Filip Šahin

Zakladateľ Komnaty

“Skvelé miesto na odpočinok či prácu nemusí byť vždy drahé. V Komnate sa snažíme ponúkať vkusný nábytok a dekorácie za prijateľné ceny a v požadovanej kvalite. Aby sa nám to podarilo, máme tisícky produktov od niekoľkých obchodných partnerov.

Veríme, že si v Komnate vyberiete to svoje. Náš zákaznícky servis si zamilujete. Radi komunikujeme, poradíme, prípadne čo najrýchlejšie vyriešime vašu reklamáciu.”

Teším sa na vás,

Ponúkame Vám spoľahlivý zákaznícky servis

Komunikácia

Reklamácia a vrátenie

Objednávky

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom

Lenka
Záhradná sedacia súprava
Zobraziť viac
"Super služby online obchodu vôbec sa netreba báť nákupu. Tovar prišiel zo zahraničia do 5 dní od objednania komunikacia s obchodom 100%. Takto si predstavujem online služby."
Eva
Nástenné police
Zobraziť viac
"Nákup aj vybavenie spolu s doručením bez problémov, ďakujem."
Martin K.
Zobraziť viac
"Som maximálne spokojný s týmto predajcom a veľmi si u neho vážim promptne dodanie tovaru, profesionálny prístup a perfektnú komunikáciu so zákazníkom. Je to veľmi seriózny eshop a vrelo ho odporúčam všetkým potenciálnym zákazníkom."

Spolupracujeme

Futur Digital
Tvorivá spoločnosť
Doprava zadarmo

Pre všetky objednávky uhradené vopred

Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 21 dní

Bezplatné vrátenie

Tovar môžete vrátiť na zberných miestach alebo poň prídeme

100% bezpečnosť

SSL certifikát, ochrana súkromia a zabezpečené platby